Slepkavība Iecavā: Min iespējamo iemeslu, kāpēc jaunieši nogalināja meiteni

Apollo, redakcija@apollo.lv

Kamēr pagaidām policija nedz apstiprina, nedz noliedz to, vai Iecavā Jāņu dienā 24.jūnijā noslepkavotā jauniete tikusi izvarota, puisis, kas pazīst noziegumā vainīgo kompāniju, zina stāstīt, ka, iespējams, slepkavība izdarīta tieši tāpēc, ka vienam no jauniešiem neizdevās meiteni izvarot.

Jaunieši, kas labi pazinuši kompāniju, TV3 Ziņām stāsta, ka puiši bieži rīkojuši ballītes un apreibinājušies ne tikai ar alkoholu.

Savukārt nogalinātā meitene uz Iecavu ciemoties braukusi regulāri.

Liktenīgajā dienā meitenei neesot bijis, kur palikt, viņa zvanījusi puišu kompānijai, kas aicinājuši viņu pie sevis. Puisis, kurš vēlējās palikt anonīms, TV3 Ziņām pastāstīja, ka viņa rīcībā ir informācija, ka viens no kompānijas - pilngadīgais jaunietis - esot mēģinājis meiteni izvarot, taču tas neesot izdevies. Puisis pieļauj, ka, iespējams, tāpēc arī meitene nogalināta.

Pilngadīgais jaunietis nesen izvācies no Iecavas sociālā nama, pārējie vēl mācījušies skolā.

«Man nekad mūžā nelikās, ka viņi ko tādu spēs izdarīt,» saka puisis, kas kompāniju pazina. Arī Iecavas iedzīvotāji ir šokā par notikušo.

Jau ziņots, ka otrdien aizdomās par jaunietes noslepkavošanu aizturēti četri jaunieši, no kuriem trīs ir nepilngadīgie.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece informē, ka otrdien Valsts policijas Bauskas iecirknī saņemta informācija, ka Iecavas novadā, vienā no bijušās rūpnīcas teritorijām atrasts meitenes līķis.

Ierodoties policijas darbiniekiem notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Konstatētas arī vardarbīgas nāves pazīmes – vairākas durtas un grieztas brūces ķermenī un sistas brūces galvas rajonā. Noskaidrota mirušās jaunietes personība, nogalinātā ir 1992.gadā dzimusī Jūrmalas iedzīvotāja.

Apskatot apkārti arī konstatēts, ka pirms noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas notikusi arī svētku svinēšana, alkohola lietošana.

Aizdomās par  slepkavību, aizturēti četri jaunieši – divi 1995.gadā un divi 1996.gadā dzimušie, no kuriem viens ir pilngadīgs. Trīs no viņiem ir no Iecavas un viens no Īslīces pagasta.

Jaunieši ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā un tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Uzsākts kriminālprocess. Nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai jaunieši nav saistīti citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

25 komentāri:

89 2
Astrīda Putniņa
zvēri nevis cilvēki, pakārt aiz pautiem tirgus laukumā , viņiem tādu nāvi kā vidus laikos
Ziņot!
305 17
Kārtības sargs.
Tā turpināt.Labi ka skolā viņiem māca kā pareizi prezi uzvilkt,un viņiem ir tiesības.Valsts pati vel atļauj viņiem legālo zāli uzvilkt.Vai tas nav ideāli dzīvot starp idiotiem.
Ziņot!
383 26
Rauls Ābiķis ZELTA PUISĒNS KNZ Parādīt diskusiju
Rakstiet vienreiz vārdus un uzvārdus Jopt*aju mat!! Apnikusi šī noziedznieku, pederastu un citu sūdu identitātes slēpšana!! Lielākā daļa gan nav Latvieši, bet tikai valstspiederīgie, činguļi, vai degunainie..
Ziņot!
135 19
Viktorija Ūrmane » Rauls Ābiķis ZELTA PUISĒNS KNZ Parādīt diskusiju
Te tu smagi maldies,no latviesiem ari pietikosi varotaji un slepkavas.Bet par tiem vardiem ,es piekritu
Ziņot!
89 15
Edgars Zariņš
vienīgi pajoļi sasaista šādus noziegumus ar "ne tikai alkohola lietošanu". Tieši visbaisākie noziegumi notiek alkohola ietekmē.
Ziņot!

Drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji

Citi kanāla «Kriminālziņas» raksti: